İbrahim Tatlıses'ten oğluna: Be gerizekalılar, aklı yerinde olmayan birisi bu kadar şarkıyı ezbere bilir mi?'

Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında sahne alan Tatlıses, kendisine dava açan oğluna sahneden seslendi. Tatlıses, oğlu Ahmet Tatlıses'in 'Akıl sağlığıyla ilgili olan şüphelerim var. Akli melekeleri yerinde değil, vasi atansın' sözlerine yanıt verdi.
ibrahim tatlıses,İbrahim Tatlıses'ten oğluna: Be gerizekalılar, aklı yerinde olmayan birisi bu kadar şarkıyı ezbere bilir mi?
2022-07-26 14:02:43   Güncelleme: 2022-07-26 14:02:43    

Tatlıses, 'Bana akli dengesi yerinde değil diyorlar. Be gerizekalılar, aklı yerinde olmayan birisi bu kadar şarkıyı ezbere bilir mi?' diyerek tepki gösterdi.

Ne olmuştu?

Sosyal medyada Babalar Günü için yaptığı 'Baba candır babanın kıymetini bilmeyenler ahmak oğlu ahmaktır' açıklamasıyla gündem olan İbrahim Tatlıses, oğlu Ahmet Tatlıses hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Zamanı gelince parasını Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağını dile getiren 70 yaşındaki sanatçı, 'Ben vuruldum, direkt şirkete gidip kasayı boşaltı. Niye diğer çocuklarım yapmıyor da o yapıyor, bir insana yedi dükkan verirsin yedisi de batar mı?' ifadelerini kullanmıştı.

Vehaber Menu
Vehaber Menu