İllegal Hayatlar 13 Ocak’ta vizyona giriyor!

Başrollerini ‘Röportaj Adam’ Mahsun Karaca, Şahin Sarsu, Mehmet Kahraman, Müjde Uzman ve Bülent Çolak’ın paylaştığı film, her görüşü kucaklamayı merkezine alan ve hayali bir oluşuma öncülük eden Mahsun ‘un, arkadaşlarıyla komik ve eğlenceli hikayesini anlatıyor.
illegal hayatlar,röportaj adam,mahsun karaca, şahin sarsu, mehmet kahraman, müjde uzman,bülent çolak,cenk çelik,retropro,netd,wovie,cj entertainment,hakan okumuş,,İllegal Hayatlar 13 Ocak’ta vizyona giriyor!
2022-12-12 17:28:16   Güncelleme: 2022-12-12 18:48:15    

Baştan sona bir kahkaha tufanı olarak seyirciye çılgın bir komedi vaat eden ‘İllegal Hayatlar’ ciddi konulara eğlenceli bir bakış açısı getiriyor. Mahsun Karaca’nın başrollerini Müjde Uzman ve Bülent Çolak ile paylaştığı film yasa dışı mekanı kamufle etmek için bir  grup kuran ’Mahsun’ ve arkadaşlarının hikayesini ele alıyor.

illegal hayatlar

Cenk Çelik’in yazıp yönettiği filmde Mahsun Karacaya’ya sosyal medya videolarında da yer alan ekip eşlik ediyor. ‘İllegal Hayatlar’ın hikayesi ise kısaca şöyle: ‘Mahsun’, ‘Şahin’ ve ‘Mehmet’, Adana’nın varoşlarında kaçak mekan işleten üç arkadaştır. Polis baskınları sonucunda mekanları mühürlenince çözümü yeni bir  hayatın içine girmekte bulurlar ve  seçmen kitlesinin yüzde 99,8’inin fikirlerini kapsayacak bir oluşumun  temelini atarlar. Ancak paravan olarak kurdukları bu grup onları beklemedikleri bir noktaya taşır! 

illegal hayatlar

‘İllegal Hayatlar’ Netd, Wovie ve RetroPro yapımcılığında sinema izleyicisine ulaşacak. Cj Entertainment Türkiye’nin dağıtımıyla 13 Ocak 2023’te vizyona girecek olan film son yılların en unutulmaz komedisi olmaya aday.

illegal hayatlar

illegal hayatlar

Fragman için tıklayın

2. teaser için tıklayın

Vehaber Menu
Vehaber Menu