2 çocuğunu ve annelerini öldürdü: Neden alçak uzaylıların peşine düşülmüyor?

Ümraniye'de, dini nikahla birlikte yaşadığı Yasemin Ünlü ile kızları Mine Güney ve Zeliha Güney'i tabancayla vurarak öldüren Suat Güney'in ifadesi ortaya çıktı. Suat Güney hakimlik ifadesinde, 'Çocuklarımı katledenlerin, uzaylı alçakların peşine neden düşülmüyor' dedi.
2 çocuğunu ve annelerini öldürdü: Neden alçak uzaylıların peşine düşülmüyor?
2024-02-28 10:05:01   Güncelleme: 2024-02-28 10:05:01    

Ümraniye Fatih Sultan Mehmet Mahallesi'nde bulunan sitede 23 Şubat Cuma günü meydana gelen olayda, iş insanı Suat Güney, önce kızları Zeliha Güney (30) ve Miney Güney'i (31) daha sonra da dini nikahla yaşadığı Yasemin Ünlü'yü tabancayla öldürdü.

Cinayet Büro Amirliği tarafından yapılan; Güvenlik kameraları takip edilirken, kaçan Suat Güney'in bir süre sonra otomobilini bıraktığı ve otomobille gelen diğer sistemlerin kaçışını sürdürdüğü belirlendi. Otomobili, güvenlik kamera görüntülerini kullanarak takip eden ekipler, şüphelinin Kartal Karlık Mahallesi Soğanlık Caddesi'nde bir kickboks salonuna gittiğinizi belirledi.

Belirlenen adrese yapılan operasyonda şüpheli Suat Güney gözaltına alındı. Suat Güney'in üzerinde yapılan aramada 3 tabanca, 6 şarjör içinde çok sayıda mermi, bıçak, pasaport ve yüklü miktarda döviz ele geçirildi. Şüpheli Güney, emniyetteki operasyonların ardından 24 Şubat Cumartesi günü Anadolu Adliyesi'ne getirildi. Savcılığın ardından hakimliğe sevk edilen şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

'Uzaylı alçakların peşine neden düşülmüyor'

Şüpheli Suat Güney hakimlikteki ifadesinde, 'Ben bu konu ile ilgili daha önceden ayrıntılı ifadem. O ifademi aynen tekrarlarım. Neden burada ayrıntıları bilmiyorum. Çocuklarımı katledenlerin, uzaylı alçakların peşine neden düşülmüyor' dedi.

Foto Galeri Videolar Son Dakika Haberler Video Kategori Foto Kategori Vehaber İletişim Künye Şikayet Menü