'4 oy alabilmek için olmadık kalıba giriyorsunuz, lanet olsun oylarınıza'

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, CHP ve HDP'ye yönelik olarak 'Seçimlerde 4 tane oy alabilmek için olmadık kalıba giriyorsunuz. Lanet olsun oylarına. Onların oylarının Allah belasını versin. Bunları her fırsatta söylemeliyiz' ifadelerini kullandı.
akp, chp, hdp, şehit,'4 oy alabilmek için olmadık kalıba giriyorsunuz, lanet olsun oylarınıza'
2021-02-20 12:49:13   Güncelleme: 2021-02-20 12:49:13    

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayseri'de Melikgazi Belediyesi'nin Yıldırım Beyazıt mahallesinde yaptığı açılışa katıldı. 

Özhaseki, terörün sözcülüğünü yapanlara karşı tavır alınması gerektiğini belirterek, 'HDP'yi her fırsatta söylemeliyiz. Bir gün olsun Mecliste PKK'ya 'lanet olsun' diyemediler. 'Biz teröre karşıyız, iki taraf da silah bırakmalıdır' diyorlar. Biz bunları biliyoruz. Ana muhalefet de bunların sözcülüğünü yapmaya devam ediyor. Genel Başkanları beyanat veriyor, '13 askerimizin katili Cumhurbaşkanıdır.' Allah seni ıslah etsin.

Ne olur bir gün PKK'yı kınasan. '3 tane oy alacağım' diye bu adamlara yaltakçılık yapmasan. Seçimlerde 4 tane oy alabilmek için olmadık kalıba giriyorsunuz. Lanet olsun oylarına. Onların oylarının Allah belasını versin. Bunları her fırsatta söylemeliyiz. Yoksa doğruları konuşmuş olmayız. Bu topraklarda fitne bitinceye kadar temizlik sürecek' diye konuştu.