AHBAP platformunun Twitter hesabı çalındı; Haluk Levent hesabı geri vermek için istenen paraya isyan etti

Haluk Levent, başkanı olduğu AHBAP'ın resmi Twitter hesabının çalındığını ve sahte hesap numaralarıyla insanlardan para istendiğini duyurdu. Levent, hesabı geri vermek için AHBAP'tan istenen parayı da açıkladı.
AHBAP platformunun Twitter hesabı çalındı; Haluk Levent hesabı geri vermek için istenen paraya isyan etti
2022-10-04 17:38:43   Güncelleme: 2022-10-04 17:38:43    

AHBAP'ın resmi Twitter hesabının çalındığını duyuran Haluk Levent, yaşanan duruma isyan ederek sayfayı çalanların paylaştığı hesap numaralarına ve isteklere itibar edilmemesini istedi.

Ünlü sanatçı, 'Vay arkadaş! Sonunda bu da oldu. Haydi_Ahbap sayfamız çalındı. Bir insan bu sayfayı nasıl çalar? Neden çalar? Bir de tweet atıp telefon numarası yazıyorlar . Bu sayfaya itibar etmeyelim ve bu sayfayı şikayet edelim. Sonra bizler sıfırdan tekrar açarız' dedi.

Twitter yetkililerine de seslenen Haluk Levent yaptığı paylaşımlarda şu ifadeleri kullandı:

'Sevgili Twitter yetkilileri. Hackerlar yardım sayfamızı hacklemişler. Ve biz Ahbaplar'dan 25 bin TL para istiyorlar sayfayı geri vermek için. Hasta çocukların ailelerine DM den mesaj atıyorlar. Bu sayfayı kapatır mısınız lütfen. Nasıl kansız nasıl ahlak ve vicdan yoksunu insanların dönemine denk geldik. Hasta ailelere attıkları telefon numarasından biz Ahbaplara attıkları mesajla bakın. Gerçek ihtiyaç sahibi olsa ben veririm parasını ama bunlar net çete'

Vehaber Menu