Aleyna Tilki'nin iç çamaşırlı yeni klibi tartışma yarattı

Aleyna Tilki’nin yeni şarkısı 'Take It Or Leave It' yayınlandı. Pop-Punk tarzındaki şarkı, Tilki’nin asi ruhunu yansıtan, global müzik arenasındaki yerini sağlamlaştıracak önemli bir çalışma olarak nitelendiriliyor... Klip iç çamaşırlı sahneleriyle de tartışmalara neden oldu.
Aleyna Tilki'nin iç çamaşırlı yeni klibi tartışma yarattı
2022-04-15 21:54:24   Güncelleme: 2022-04-15 22:21:58    

Haberin Videosu için tıklayın

Aleyna Tilki'nin yeni İngilizce şarkısı 'Take It Or Leave It'in klibi yayınlandı. Şarkının klibini Onur Sarsıcı çekti. İki günde çekilen klipte Aleyna Tilki'nin gerçek evindeki odası ve garajı kullanıldı. Klipte sınırları zorladığı görülen Tilki'nin iç çamaşırıyla sahnelere de yer verilmesi dikkat çekti. 

Aleyna Tilki’nin yeni şarkısı 'Take It Or Leave It' yayınlandı. Pop-Punk tarzındaki şarkı, Tilki’nin asi ruhunu yansıtan, global müzik arenasındaki yerini sağlamlaştıracak önemli bir çalışma olarak nitelendiriliyor.

Sözlerini Aleyna Tilki’nin Mali-Koa Hood ile beraber yazdığı şarkıyı Gil Lewis besteledi, Grammy adaylığı bulunan Luca Pretolosi ise şarkının masteringini yaptı.

Şarkının video klibinin tanıtımı ise dün paylaşıldı. Onur Sarsıcı’nın yönettiği ve iki günde çekilen klipte Aleyna’nın gerçek evindeki odası ve garajı kullanıldı.

Klibin en ilginç sahneleri ise motor üzerinde gerçekleşti. Aleyna Tilki motosikletin arkasına oturdu ve araç hareket halindeyken altındaki ekose eteği çıkararak iç çamaşırıyla kaldı.

Aleyna Tilki’nin cesur görüntüleri kısa süre içinde yüz binlerce kez görüntülendi.

Vehaber Menu