Bahçeli'nin danışmanından Cem Yılmaz'a: 'Seni kurtaran olmayacak'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin danışmanı Yıldıray Çiçek, komedyen Cem Yılmaz'a 'PKK'yı kınama' çağrısında bulunup 'Aksi halde senin bu ihanete destek kampanyasındaki rolün asla unutulmayacak ve seni kurtaran olmayacak Cem Yılmaz' diye seslendi.
Bahçeli'nin danışmanından Cem Yılmaz'a: 'Seni kurtaran olmayacak'
2021-11-08 14:07:41   Güncelleme: 2022-03-30 03:17:19    

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin danışmanı Yıldıray Çiçek, tutuklu bulunan iş insanı Osman Kavala ve Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın durumuyla ilgili sözleri gündem olan komedyen ve sinemacı Cem Yılmaz'ı hedef aldı.
MHP'li Çiçek, Cem Yılmaz'ın sözleri üzerine partisinin yayın organı TürkGün'de 'Cem Yılmaz PKK'yı kınayan bir cümle kurabilir misin?' başlıklı bir yazı kaleme aldı.

'Demirtaş’ı savunacak kadar ahmak olursan elbette tepki görürsün'

Cem Yılmaz'a 'CHP sana 'Demirtaş ve Osman Kavala’nın suçu yok, suçsuz yere hapiste yatıyor' dedi. Sen de bunu yedin öyle mi?' diye seslenen Çiçek, ''PKK’yı terör örgütü olarak değil, silahlı halk hareketi olarak görüyoruz' diyen terörist Demirtaş’ı savunacak kadar ahmak olursan elbette tepki görürsün Cem Yılmaz. Cem Yılmaz köşeye sıkıştığını anlayınca bu sefer de geçmişte şehit çocuklarının eğitimine katkı için sahne almasını hatırlatarak 'Mehmetçik Vakfı yararına düzenlediğim geceyi duyurduğumda altına 'askerimizin senin parana mı ihtiyacı var ulan ' diye yazdırılıyor . Vakfın başkanı siz üzülmeyin demişti ! Nesine üzülmeyeyim arkadaş. Hak nerede hak, oyun gibi oynuyorlar insanlarla !' açıklamasını yapmış… O şehit çocuklarının babalarının katili olan terörist Demirtaş’a, o şehit çocuklarının ana ve babasının katili terör örgütü PKK’ya her atmosferde destek olan Osman Kavala’ya sahip çıkıyorsan, sana söylenecek tek söz 'O paran, o katkın yerin dibine batsın' olur…' ifadelerini kullandı.

'Terörist destekçisi solcu olma'

Yılmaz'a 'terör örgütü PKK ve uzantılarını kınama' çağrısı yapıp 'Terörist Demirtaş’ın ve Osman Kavala’nın terör örgütü PKK’yı destekleyen açıklamalarına ait videoları evinde oturup izleyip, gizemi çözüp-çözmediğine dair tekrar bir açıklama yapar mısın?' diye seslenen Yıldıray Çiçek, yazısını 'Aksi halde 'Kasımpaşa’dan Apaçi Selim’in selamı var' desen bile senin bu ihanete destek kampanyasındaki rolün asla unutulmayacak ve seni kurtaran olmayacak Cem Yılmaz… Solcu ol olmasına da vatanı satan, terörist destekçisi Solcu olma… Sen ve senin gibi sanatçılar, PKK’lı terörist Demirtaş’ı, PKK destekçisi Osman Kavala’yı savunuyorsa bu milletin size kazandırdığı paralar haram olsun… O yetim-öksüz şehit çocuklarının ahı sizi ömür boyu rahat bırakmasın…' ifadeleriyle tamamladı.
Vehaber Menu
Cem Yılmaz: Dolandırıcılığın bile kalitesi düştü, Bill Gates diye mail atılır mı? Komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz, kendisine "Mr. Bill Gates" kullanıcı adlı mail adresinden dolandırıcılık amaçlı gönderilen bir e-maili paylaştı. Twitter hesabından paylaşım yapan Yılmaz, "Dolandırıcılığın bile kalitesi düştü. Bill Gates diye mail atılır mı?" dedi Cem Yılmaz: Pahalılıktan yakınmayan biri ya hırsızdır ya deli Komedyen Cem Yılmaz son dönemde gelen zamları ve hayat pahalılığını eleştirdi. Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu'ya açtığı nafaka azaltılması davasında tanıklar dinlendi Komedyen Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu'ya açtığı nafakanın azaltılması davasında, 1996 Türkiye Güzeli Pınar Özçapkın tanık olarak dinlendi. Cem Yılmaz’dan Kavala ve Demirtaş yorumu: Evrensel standartlarda bir ülkede böyle şeylerin olmaması gerektiğini düşünüyorum Talk Show’un önde gelen isimlerinden Rüstem Batum'un YouTube kanalına konuk olan Cem Yılmaz, bir 'yarışma' sorusuna esprili bir yanıt verdi. Cem Yılmaz, ödediği 10 bin dolarlık nafakanın azaltılmasını istedi Komedyen Cem Yılmaz, oğlu için ödediği 10 bin dolarlık nafakanın azaltılması talebiyle eski eşi oyuncu Ahu Yağtu'ya dava açtı. Cem Yılmaz'dan Hürriyet yazarına: Allah sizi kahretsin Hürriyet Yazarı Onur Baştürk yazısında Ozan Güven'in sevgilisini darp etmesine Cem Yılmaz'ın yardımcı olduğunu yazmasının ardından Cem Yılmaz "Allah sizi kahretsin ya, gerçekten artık sizin ne dediğiniz, ne söylediğinizi duyacak haliniz kalmamış" ifadelerini kullandı. Cem Yılmaz: Linç kazanını kaynatıyorsunuz Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından kadına şiddet ile suçlanan Ozan Güven hakkında açıklama yaptı. Cem Yılmaz ile ayrıldığı iddia edilen Defne Samyeli: Başka işler diliyorum Bir süredir Cem Yılmaz ile ayrıldığı konuşulan Defne Samyeli, açıklama yaptı Cem Yılmaz, Erdoğan'ın davetine katılmama nedenini açıkladı Cem Yılmaz, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 29 Ekim Resepsiyonu'na katılmama nedenini sosyal medyadan duyurdu. Cem Yılmaz: Bizi çok üzüyorlar 'Bazı filmlerim komiktir, bazıları değildir. Seyircinin bana üzerine bu kadar çalıştıktan sonra hatırlatması benim zoruma gidiyor. ‘Ağabey film komik değil’ diyor, zaten ben filmi komik yazmamışım.'