Barış Pehlivan’dan 'Thodex' uyarısı: Henüz bilmediğimiz kirli bir pazarlık dönüyor ve bu 'son dakika' haberleri bir yerlere mesaj gibi duruyor

Cumhuriyet yazarı Barış Pehlivan, binlerce kişiyi milyarlarca lira dolandırdığı ifade edilen Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer için resmi iade talebinin kaleme aldığı köşe yazısından sonra yapılmasına tepki gösterdi.
barış pehlivan,thodex,faruk fatih özer,kreshnık ajazı,Barış Pehlivan’dan “Thodex” uyarısı: Henüz bilmediğimiz kirli bir pazarlık dönüyor ve bu “son dakika” haberleri bir yerlere mesaj gibi duruyor
2022-09-30 10:48:00   Güncelleme: 2022-09-30 10:48:00    

'Neden benim yazmamı beklediniz?' diye soran Pehlivan, 'Henüz bilmediğimiz kirli bir pazarlık dönüyor. Ve bu ‘son dakika’ haberleri bir yerlere mesaj gibi duruyor' ifadelerini kullandı.

Pehlivan, önceki yazısında 'Arnavutluk’taki Başsavcı Kreshnık Ajazı’nın 9 Eylül’deki 'Türkiye’nin iade talebinde bulunmadığı ve resmi sürenin 40 gün olduğuna' ilişkin açıklamasına yer verdiğini hatırlattı; 'İşte bu satırların mürekkebi daha kurumamıştı ki aynı gün Türkiye’nin Faruk Fatih Özer için resmi iade talebinde bulunulduğuna dair haberler çıktı' diye yazdı.

Pehlivan, 'Umarım Thodex’in kurucusu Özer kısa süre içinde Türkiye’de olur' dedi.

Vehaber Menu