facebook twitter whatsapp

'Ben de kız annesiyim' diye Gülşen'in sahne kıyafetini eleştiren Işın Karaca'dan eleştirilere: Özel hayatım, size ne!

Şarkıcı Gülşen'in sahne kıyafetleriyle ilgili, 'Ben de kız annesiyim. Her şeyin dozajını çok net bilmek gerekiyor hayatta' ifadeleriyle tepki çeken Işın Karaca, sevgilisi Can Yapıcıoğlu'yla öpüşürken çekilen fotoğraflarına yapılan yorumlara 'Öptüğüm adam el alem değil, 3 yıldır beraber olduğum insan… Kısacası size ne!' diye yanıt verdi.
2022-07-14 14:51:52   Güncelleme: 2023-04-16 00:11:16    

Gülşen foto galerisi için tıklayınGülşen videoları için tıklayın

Geçtiğimiz aylarda Gülşen'in giydiği sahne kıyafetlerini eleştiren Karaca'nın sevgilisini öptüğü görüntüler sosyal medyada çok konuşuldu.

Habertürk'ün haberine göre; Karaca, kendisine gelen eleştirilere, 'Öptüğüm adam el alem değil. 3 yıldır beraber olduğum insan. Sahnede değil, gizli saklı plaj köşelerinde, gözden uzak ama kameraların yakaladığı bir açı! Yani özel hayatım! Kısacası size ne! Beni daha fazla konuşturmayın... Şiddetle tavsiyem olur!' şeklinde yanıt verdi.

Ne olmuştu?

Karaca ünlü popçu Gülşen'in iddialı sahne kıyafetleriyle ilgili, 'Şunu söylemem gerekiyor, ben de kız annesiyim. Ben Türkiye'de sanat yapıyorum. Her şeyin dozajını çok net bilmek gerekiyor hayatta. O da belirli bir normun içerisinde bu ülkeye göre hareket etmelidir diye düşünüyorum.' demişti.

Vehaber Menu
ışın karaca ışın karaca