Cem Yılmaz, ödediği 10 bin dolarlık nafakanın azaltılmasını istedi

Komedyen Cem Yılmaz, oğlu için ödediği 10 bin dolarlık nafakanın azaltılması talebiyle eski eşi oyuncu Ahu Yağtu'ya dava açtı.
Cem Yılmaz, ödediği 10 bin dolarlık nafakanın azaltılmasını istedi
2021-06-01 12:40:30   Güncelleme: 2022-03-30 03:17:32     Sözcü

Cem Yılmaz 9 yaşındaki oğlu Kemal’e ödediği dediği aylık 10 bin dolarlık nafakanın azaltılması için 8 yıl önce boşandığı Ahu Yağtu’ya dava açtı.

İstanbul 11. Aile Mahkemesi’nde görülen davanın ilk duruşmasında davacı Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu’yu avukatları temsil etti.

Cem Yılmaz’ın avukatı aracılığı ile mahkemeye sunduğu dava dilekçesinde Amerikan doları kurundaki yükselişle ödediği nafakanın arttığı ve nafakanın Türk lirası cinsinden 40 bin lira olarak belirlenmesini istediği belirtildi.

Mahkeme delillerin toplanılması ve eksik hususların giderilmesi için duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.

Vehaber Menu
Cem Yılmaz: Dolandırıcılığın bile kalitesi düştü, Bill Gates diye mail atılır mı? Komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz, kendisine "Mr. Bill Gates" kullanıcı adlı mail adresinden dolandırıcılık amaçlı gönderilen bir e-maili paylaştı. Twitter hesabından paylaşım yapan Yılmaz, "Dolandırıcılığın bile kalitesi düştü. Bill Gates diye mail atılır mı?" dedi Cem Yılmaz: Pahalılıktan yakınmayan biri ya hırsızdır ya deli Komedyen Cem Yılmaz son dönemde gelen zamları ve hayat pahalılığını eleştirdi. Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu'ya açtığı nafaka azaltılması davasında tanıklar dinlendi Komedyen Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu'ya açtığı nafakanın azaltılması davasında, 1996 Türkiye Güzeli Pınar Özçapkın tanık olarak dinlendi. Bahçeli'nin danışmanından Cem Yılmaz'a: 'Seni kurtaran olmayacak' MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin danışmanı Yıldıray Çiçek, komedyen Cem Yılmaz'a "PKK'yı kınama" çağrısında bulunup "Aksi halde senin bu ihanete destek kampanyasındaki rolün asla unutulmayacak ve seni kurtaran olmayacak Cem Yılmaz" diye seslendi. Cem Yılmaz’dan Kavala ve Demirtaş yorumu: Evrensel standartlarda bir ülkede böyle şeylerin olmaması gerektiğini düşünüyorum Talk Show’un önde gelen isimlerinden Rüstem Batum'un YouTube kanalına konuk olan Cem Yılmaz, bir 'yarışma' sorusuna esprili bir yanıt verdi. Cem Yılmaz'dan Hürriyet yazarına: Allah sizi kahretsin Hürriyet Yazarı Onur Baştürk yazısında Ozan Güven'in sevgilisini darp etmesine Cem Yılmaz'ın yardımcı olduğunu yazmasının ardından Cem Yılmaz "Allah sizi kahretsin ya, gerçekten artık sizin ne dediğiniz, ne söylediğinizi duyacak haliniz kalmamış" ifadelerini kullandı. Cem Yılmaz: Linç kazanını kaynatıyorsunuz Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından kadına şiddet ile suçlanan Ozan Güven hakkında açıklama yaptı. Cem Yılmaz ile ayrıldığı iddia edilen Defne Samyeli: Başka işler diliyorum Bir süredir Cem Yılmaz ile ayrıldığı konuşulan Defne Samyeli, açıklama yaptı Cem Yılmaz, Erdoğan'ın davetine katılmama nedenini açıkladı Cem Yılmaz, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 29 Ekim Resepsiyonu'na katılmama nedenini sosyal medyadan duyurdu. Cem Yılmaz: Bizi çok üzüyorlar 'Bazı filmlerim komiktir, bazıları değildir. Seyircinin bana üzerine bu kadar çalıştıktan sonra hatırlatması benim zoruma gidiyor. ‘Ağabey film komik değil’ diyor, zaten ben filmi komik yazmamışım.'