Cem Yılmaz: Pahalılıktan yakınmayan biri ya hırsızdır ya deli

Komedyen Cem Yılmaz son dönemde gelen zamları ve hayat pahalılığını eleştirdi.
Cem Yılmaz: Pahalılıktan yakınmayan biri ya hırsızdır ya deli
2022-02-06 16:35:47   Güncelleme: 2022-03-30 03:17:06    

Cem Yılmaz paylaşımında 'Eskiden şey vardı , ödediğiniz vergiler size yol,su,elektrik olarak geri dönüyor !! Bir çok giden memnun ki yerinden,cck seneler geçti dönen yok seferinden. Bence hayat pahalılığından yakınmayan biri, ya hırsızdır ya deli. İyi günler.' sözleriyle sitemini dile getirdi.  

Bir başka paylaşımdan ise 'Otomobil Avrupada bu kadarken bizde niye bu kadar diyosun , 'e var ki alıyon' diyo …lan hersey bu kadar pahalı olmasa sen de alıcan.Herseyi simit üzerinden konuşmaktan zaten şüphelenmek lazım. ' Bari simit pahalı olmasın ' diye ideal mi olur. Peh !'  ifadesini kullandı. 

Devam eden paylaşımlarda 'İşine bak Ceeam ! Bakıyorum zaten kurumlar vergimi gecen hesapladıık da o yüzden konuşuyorum…yoksa biz de mi 'Simit çok pahalı yaa ' diyip sıramızı savalım mı ? Memleket diyorum …zengin …zengin ! Yalnızca bizim haberimiz yok ! Misal hava 32 derece hissedilen 18 gibi düşün.' açıklamasında bulundu.

GÜLBEN ERDEN'DEN DESTEK

Gülben Ergen, Cem Yılmaz'ın 'Bence hayat pahalılığından yakınmayan biri, ya hırsızdır ya deli' paylaşımını alkış ikonuyla birlikte Twitter hesabından paylaşarak, destek verdi.
Vehaber Menu
Cem Yılmaz: Dolandırıcılığın bile kalitesi düştü, Bill Gates diye mail atılır mı? Komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz, kendisine "Mr. Bill Gates" kullanıcı adlı mail adresinden dolandırıcılık amaçlı gönderilen bir e-maili paylaştı. Twitter hesabından paylaşım yapan Yılmaz, "Dolandırıcılığın bile kalitesi düştü. Bill Gates diye mail atılır mı?" dedi Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu'ya açtığı nafaka azaltılması davasında tanıklar dinlendi Komedyen Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu'ya açtığı nafakanın azaltılması davasında, 1996 Türkiye Güzeli Pınar Özçapkın tanık olarak dinlendi. Bahçeli'nin danışmanından Cem Yılmaz'a: 'Seni kurtaran olmayacak' MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin danışmanı Yıldıray Çiçek, komedyen Cem Yılmaz'a "PKK'yı kınama" çağrısında bulunup "Aksi halde senin bu ihanete destek kampanyasındaki rolün asla unutulmayacak ve seni kurtaran olmayacak Cem Yılmaz" diye seslendi. Cem Yılmaz’dan Kavala ve Demirtaş yorumu: Evrensel standartlarda bir ülkede böyle şeylerin olmaması gerektiğini düşünüyorum Talk Show’un önde gelen isimlerinden Rüstem Batum'un YouTube kanalına konuk olan Cem Yılmaz, bir 'yarışma' sorusuna esprili bir yanıt verdi. Cem Yılmaz, ödediği 10 bin dolarlık nafakanın azaltılmasını istedi Komedyen Cem Yılmaz, oğlu için ödediği 10 bin dolarlık nafakanın azaltılması talebiyle eski eşi oyuncu Ahu Yağtu'ya dava açtı. Cem Yılmaz'dan Hürriyet yazarına: Allah sizi kahretsin Hürriyet Yazarı Onur Baştürk yazısında Ozan Güven'in sevgilisini darp etmesine Cem Yılmaz'ın yardımcı olduğunu yazmasının ardından Cem Yılmaz "Allah sizi kahretsin ya, gerçekten artık sizin ne dediğiniz, ne söylediğinizi duyacak haliniz kalmamış" ifadelerini kullandı. Cem Yılmaz: Linç kazanını kaynatıyorsunuz Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından kadına şiddet ile suçlanan Ozan Güven hakkında açıklama yaptı. Cem Yılmaz ile ayrıldığı iddia edilen Defne Samyeli: Başka işler diliyorum Bir süredir Cem Yılmaz ile ayrıldığı konuşulan Defne Samyeli, açıklama yaptı Cem Yılmaz, Erdoğan'ın davetine katılmama nedenini açıkladı Cem Yılmaz, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 29 Ekim Resepsiyonu'na katılmama nedenini sosyal medyadan duyurdu. Cem Yılmaz: Bizi çok üzüyorlar 'Bazı filmlerim komiktir, bazıları değildir. Seyircinin bana üzerine bu kadar çalıştıktan sonra hatırlatması benim zoruma gidiyor. ‘Ağabey film komik değil’ diyor, zaten ben filmi komik yazmamışım.'