Deniz Akkaya'dan mal varlığına el konulan fenomen Eylül Öztürk ve eşine: Evinde swinger partileri düzenlediğini bütün komşuların konuşuyor

Paylaşımları ve sert sözleriyle sık sık gündem olan Deniz Akkaya bu kez Eylül Öztürk ve eşi Kenan Özkan'ı hedef aldı. Akkaya, Kenan Özkan'a küfürler yağdırırken, skandal iddialarda da bulundu.
Deniz Akkaya'dan mal varlığına el konulan fenomen Eylül Öztürk ve eşine: Evinde swinger partileri düzenlediğini bütün komşuların konuşuyor
2023-12-12 00:56:43   Güncelleme: 2023-12-12 00:56:43    

Kazancı araştırılan 'Şampiyonlar Ligi' fenomenlerinden biri olan Eylül Öztürk'ün eşi Kenan Özkan ve Deniz Akkaya Twitter'da atıştı. Kenan Özkan'a küfürlü yanıtlar veren Akkaya'nın Eylül Öztürk ve eşiyle ilgili swinger iddiası gündem oldu.

Dilan ve Engin Polat çiftinin tutuklanmasının ardından gözler 'Şampiyonlar Ligi' diye paylaşılan bu masadaki fenomenlere çevrilmişti. Savcılık masadaki herkesi araştırmış ve hepsine yurt dışına çıkış yasağı gelmişti.

Tüm mal varlıklarına el konulmuştu

Tüm mal varlıklarına el konulan ve şirketlerine de kayyum atanan bütün fenomenler tek tek açıklama yayımlamıştı. O isimlerden biri de şu an yurt dışında ailesiyle birlikte yeni bir hayat kuran Eylül Öztürk olmuştu. Öztürk'ün hosteslikten bugünlere gelmesi herkesin dikkatini çektiği için en çok onun kazancı konuşulmuştu.

Sık sık açıklama yapan Eylül Öztürk, 'bu yaşananlar sona erdiğinde kariyerinin nasıl bittiğini anlatan bir belgesel yapacağını' söylemişti. Gerek avukatları gerekse eşi her yerden 'temiz' olduklarını dile getirmişti.

Eylül Öztürk'ün eşi Kenan Özkan da, Akkaya'ya 'Daha düne kadar elimde balina kusmuğu var, nereye satabilirim tanıdınığınız var mı diye peşimizde geziyordun. En son koli koli ürün istedin afet bölgesine götüreceğim diye ,yolladık sonra ne yaptın bilmiyorum. Kaç kere kıza teşekkür ettin kendi storylerinde şimdi ne oldu?' yanıtı vermişti.

Akkaya: Evinde swinger partileri düzenlediğini bütün komşuların konuşuyor

Bu yanıtın ardından da Deniz Akkaya, Kenan Özkan'a olay yaratacak bir iddia ile yanıt verdi

Akkaya, şu ifadeleri kullandı:

'Kenan o zaman sen istedin gerisini paylaşmıyordum çünkü özel hayatınız diye ki Amerika’da yaşayan herkes bu insanları polise bu konularla ilgili şikayet edebilir. Evinde kokainle birlikte swinger partileri düzenlediğinizle ilgili bütün komşularınız konuşuyor herhalde bu partileri çocuklar yukarıda uyurken yapıyorsun. Hoş Polat ailesi çocuklar yukarıda uyurken aşağıda yanık fırçayla birlikte kokain çekiyordu benzer hikâyeler!.

Bu güzellik merkezlerinin sahipleri ve kocalarının gözaltı morlukları ağızlarına kadar niye iniyor belli hoş senin karının ki artık göğüs kısmına kadar inmiş durumda! Tekrar ediyorum bunlara girmeyecektim ama senin boyun çok uzadı cüce!!..

Deprem bölgesine gönderdiğin on koli deterjanla mı beni bastıracaksın! Ahlaksız herife bak, hıyar herife bak ya, p..venk!'

 

 

Foto Galeri Videolar Son Dakika Haberler Video Kategori Foto Kategori Vehaber İletişim Künye Şikayet Menü