Haluk Levent konser sırasında üşüyünce kahvehaneye girdi: 'Hayatımdaki en ilginç konser!'

Ünlü şarkıcı Haluk Levent Edirne'nin İpsala ilçesinde konser verdi. Konser sırasında üşüyen Haluk Levent, meydan yakınındaki bir kahvehaneye girdi. Ünlü şarkıcı, o anları 'Hayatımdaki en ilginç konser' notuyla sosyal medya hesabından paylaştı. 
Haluk Levent konser sırasında üşüyünce kahvehaneye girdi:
2022-12-01 10:20:36   Güncelleme: 2022-12-01 10:20:36    

Haluk Levent, İpsala'nın kurtuluşunun 100'üncü yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Meydanı'nda sahneye çıktı. Sıcaklığın 8 derece ölçüldüğü havada konser veren Haluk Levent'in şarkılarına dinleyenlerde eşlik etti.

Konser sonunda İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili ve Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, Haluk Levent'i tebrik ederek İpsala pirinci armağan etti.

Konser sırasında üşüyünce kahvehaneye girdi

Bu arada konserin bir bölümünde elinde mikrofonla şarkı söyleyerek meydan yakınındaki bir kahvehaneye giren Haluk Levent, bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Haluk Levent, yaptığı paylaşımda, 'Hayatımdaki en ilginç konser! Az önce İpsala’da '100. Yıl Kurtuluş Günleri' kapsamında bir konser verdim. Hava o kadar soğuktu ki yan taraftaki kahveye şarkı söyleye söyleye daldım. Bir taraftan şarkıyı kesmeden söyledim, bir taraftan pişti oynadım ve son papaz ile pişti yaptım' ifadelerini kullandı.

Vehaber Menu
Haluk Levent’in enkaz altında kalan kuzeni hayatını kaybetti Ahbap Derneği'nin kurucusu ve şarkıcı Haluk Levent, Kahramanmaraş merkezli 10 ilde yıkıma neden olan 7.7 depreminde enkaz altında kalan kuzeni Güven Dönbak'ın yaşamını yitirdiğini duyurdu. AHBAP platformunun Twitter hesabı çalındı; Haluk Levent hesabı geri vermek için istenen paraya isyan etti Haluk Levent, başkanı olduğu AHBAP'ın resmi Twitter hesabının çalındığını ve sahte hesap numaralarıyla insanlardan para istendiğini duyurdu. Levent, hesabı geri vermek için AHBAP'tan istenen parayı da açıkladı. Haluk Levent: AHBAP'tan yangın ve sellerden zarar görenlere 7.5 milyon TL destek AHBAP Derneği'nin başkanı, ünlü sanatçı Haluk Levent, son zamanlarda sık sık yaşanan sel ve yangın gibi afetlerde zarar gören vatandaşlara destek için 7,5 milyon TL bütçe ayırdıklarını açıkladı. Bursu geç yatan öğrenci AHBAP'ı CİMER'e şikayet etti: 'Abinizin emeğinin karşılığı bu olmamalıydı' Haluk Levent, bursu geç yattığı için AHBAP'ı CİMER'e şikayet eden öğrenciye seslendi. Levent, “Abiniz sizler için emek harcarken 40 gün beklemenin karşılığı 'CİMER’e şikayet midir? Olmamalıydı. Bol bol tweet atmalıydın” dedi. Haluk Levent, şarkılarını köpeğin yanına uzanarak seslendirdi Manisa’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 103. yıl dönümü fener alayının ardından Şehzadeler ilçesinde gerçekleştirilen sarkıcı Haluk Levent konseri ile kutlandı. Haluk Levent konser öncesi alana gelen sokak köpeğine sarılıp yere uzanarak şarkı söyledi. Haluk Levent: Canlı müzik yasağı kaldırılsın Pandemi yasaklarının birçoğunun kalkmasına rağmen canlı müzik yasağı kalkmadı. Şarkıcı Haluk Levent “Canlı müzik yasağı kaldırılsın, artık müzik için de iyileşme vakti” çağrısında bulundu. Haluk Levent'in borçlarını ödediği Recep Sert uyuşturucu operasyonunda gözaltına alındı Balıkesir'de yapılan uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 10 kişi arasında yüz nakli yapılan Recep Sert'in de olduğu belirtildi Migros işçileri için arabuluculuk yapan Haluk Levent: Sırada Yemeksepeti var Market zinciri Migros’taki ücret zamlarına karşı yapılan eylemlerde arabuluculuk yapan ve işçilerin taleplerinin karşılanmasını sağlayan sanatçı Haluk Levent, “Sırada Yemeksepeti var” dedi. 'SMA çocukları için toplanması gereken para hayal oldu' Haluk Levent, döviz kurunun artışı nedeniyle SMA'lı çocuklar için 18 milyon TL toplanması gerekirken, şu anda 30 milyon TL toplanması gerektiğini belirterek, sosyal medya hesabından çağrıda bulundu. Yardım toplayan Haluk Levent'in programı yayından kaldırıldı Gerçek yaşam hikâyeleriyle Star TV'de ekrana gelen 'Haluk Levent'le Yeniden' programı yayından kaldırıldı. Gerekçe olarak, düşük reytingler gösterildi.