Küçükçekmece'de çocuğunu tavana asarak döven baba gözaltına alındı

İstanbul Küçükçekmece'de bir babanın çocuğunu tavana asarak dövdüğü anlar, mahalle sakinleri tarafından görüntülendi. Sosyal medyada tepki çeken olayın ardından baba gözaltına alındı. Ailenin 2 çocuğu ve annesi, devlet koruması altına alındı.
Küçükçekmece'de çocuğunu tavana asarak döven baba gözaltına alındı
2021-07-19 10:36:27   Güncelleme: 2021-07-19 10:36:27     DHA

İstanbul Küçükçekmece'de bir babanın çocuğunu tavana asarak dövdüğünü iddia eden mahalle sakinleri, durumu polis ekiplerine haber verdi.

İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler babayı gözaltına alarak polis merkezine götürdü.

Çocuk Büro Amirliği'ne bağlı polis ekipleri de ailenin 2 çocuğu ve annesini koruma altına aldı.

Babanın çocuğunu dövdüğü iddia edilen görüntüler ise sosyal medyada tepki çekti.
 

Olay Küçükçekmece, Atatürk Mahallesi'nde dün öğlen saatlerinde meydana geldi.

İddiaya göre, baba T.Y.'nin 5 katlı bir binanın üçüncü katındaki dairede çocuğunu tavana asarak dövdüğünü gören mahalle sakinleri olayı hem videoya çekti ardından da polis ekiplerine haber verdi.

Sosyal medyada da paylaşılan ve tepki çeken görüntülerin ardından olay yerine Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri gelerek çocuğuna tavana asarak şiddet uyguladığı iddia edilen T.K.'yı gözaltına aldı.

'ŞİMDİ BUNU POLİSE GÖNDERMEYECEK MİYİM?'

Olayın yaşandığı sokakta oturan bir mahalle sakini ailenin yaşadığı dairede olup bitenleri cep telefonu ile kaydetti. Görüntüler de içeriden ağlayan çocuk seslerinin geldiği duyuluyor.

Mahalle sakinlerinin bağırdığını gören ve baba T.K. olduğu iddia edilen bir kişinin ise balkon kapısının hızla kapattığı görülüyor.

Görüntülerin sonunda ise kamera ile çekim yapan kişinin 'Şimdi ben bunu polise göndermeyecek miyim, polisi çağırmayacak mıyım?' dediği duyuluyor. 

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.