Müge Anlı canlı yayında hastalığını açıkladı: 'Sonucu görseniz bu kadın nasıl yayına çıkıyor dersiniz'

Atv’de hafta içi her gün yayınlanan ‘Tatlı Sert’ programının sunucusu Müge Anlı, canlı yayında yaptığı açıklamada, şeker hastası olduğunu ve bazı söylediklerini hatırlamadığını aktardı.
müge anlı,tatlı sert,Müge Anlı canlı yayında hastalığını açıkladı: 'Sonucu görseniz bu kadın nasıl yayına çıkıyor dersiniz'
2022-01-21 04:45:58   Güncelleme: 2022-01-21 04:45:58    
'Tatlı Sert' programının sunucusu Müge Anlı, canlı yayında şeker hastası olduğunu açıkladı.
48 yaşındaki sunucu, programında yer alan konuk kadınlardan biri 'Ben şeker hastasıyım, hatırlamıyorum söylediklerimi' deyince bu konuda bir yorumda bulundu.
Anlı açıklamasında, 'Sizin şekeriniz de şeker mi? Ben geçen hafta sonu ölçürttüm, kaç çıktığını size söylesem 'bu kadın nasıl canlı yayına çıkıyor' dersiniz' ifadelerini kullandı.
Geçtiğimiz haftalarda kilo kaybettiğini canlı yayın kapanışında söyleyen Müge Anlı, iş yoğunluğundan yemek yemeye fırsat bulamadığını, sevenlerinin ve dostlarının program arasında kendisine yemekler sipariş edip yedirmeye paylaştığını ifade etmişti.
 
Sosyal medyadaki sıkı 'Müge Anlı ve Tatlı Sert' takipçileri, Müge Anlı'nın bu açıklamasını hatırlatarak hastalığının iştahsızlık ve zayıflığa neden olduğu yönünde yorum yaptılar.