Mükremin Gezgin: Olaydan sonra dışarı çıkamıyorum

Doğum videosu çekmesinin ardından hedef gösterilen TikTok fenomeni Mükremin Gezgin, gelen tepkilerden sonra dışarı çıkamadığını söyledi.
Mükremin Gezgin: Olaydan sonra dışarı çıkamıyorum
2022-06-24 18:30:31   Güncelleme: 2022-06-24 18:30:31    

9 aydır sosyal medya hesabından hamile olduğunu söyleyen ve geçen haftalarda yayınladığı doğum videosu ile gündem olan Mükremin Gezgin, Armağan Çağlayan'ın 'Gör Beni' programına konuk oldu.

Haberin Videosu için tıklayın

Hamilelik videolarını nasıl çekmeye başladığını anlatan Mükremin Gezgin, 'Her şey başlı başına bir kurguydu. İnsanlar da biliyordu benim yaptığımın kurgu olduğunu. İnsanlar sevdi bunu, 9 ay boyunca yolda gören bütün anneler, kadınlar benim karnımı öpüyordu. Hep alkış yaptılar ama son anda gol yaptılar. Yanlış bir şey yaptığımı düşünmüyorum' dedi.

Gezgin, 'Bir erkek hamile kalamaz ki... Bir erkeğin zaten çocuğu olamaz. Art niyetli bir şey yapmadım. Ben kadınları zaten çok seviyorum. Benim görünümüm erkek olabilir ama ben zaten kendimi kadın görüyorum' diye konuştu.

Hedef gösterilmesinin ardından ölüm korkusu yaşadığını belirten Gezgin, şunları söyledi:

'Olaydan sonra dışarı çıkamıyorum. Çünkü bir kişi bana zarar vererek kahraman olmaya çalışıyor. Bir yere gideceksem de araba ile gidiyorum. Halkımız LGBTİ bireylerine sahip çıkmıyor. Annem yaşananlardan dolayı çok üzülüyor. Babamın karşısına çıkamıyorum, utanıyorum. Baba hasreti çekiyorum. Babam benim bu durumlarımı bilmiyor. Bu yaşananları bilmiyor, hiç duymadı. Duysa anneme tepki gösterir. Amcalarım da annemi arayarak 'soyadını değiştirsin' diyor. Annem ortada kaldığı için zor durumda. O yüzden hiçbir anneye saygısızlık yapmam. Yeni şarkı çıkarmıştım, kariyerime öyle devam edeceğim. TikTok hesabım kapatıldı ama videolar çekmeye devam edeceğim. Ölümü göze olarak videolar çektim. Yaşananlarda dolayı herkes benimle olan videolarını silmeye başladı.'

Vehaber Menu