NURSELİ İDİZ: AYRIŞMAYI LAİK KESİM BAŞLATTI, SOKAKTA DONLA, SÜTYENLE DOLAŞIYORLAR

Oyuncu Nurseli İdiz, AKP'ye yakın Sabah Gazetesi'ne konuştu, çok tartışılacak açıklamalar yaptı. 'Türkiye'de ayrıştırmayı laik kesim başlattı' diyen İdiz, 'Her dakika çıplak kadın görmekten bana fenalık geldi. Sokakta donla, sütyenle dolaşıyorlar' ifadelerini kullandı.
Nurseli İdiz: Ayrışmayı laik kesim başlattı, Sokakta donla, sütyenle dolaşıyorlar
2023-06-12 10:54:05   Güncelleme: 2023-06-12 10:54:05    

Sabah Gazetesi'nin ünlü isimlerle röportaj yapan yüzü olarak bilinen Tuba Kalçık'ın yeni konuğu Nurseli İdiz oldu.

Siyasetle ilgili 'değerlendirme'lerde bulunan İdiz, kutuplaşma tartışmalarına ilişkin Kalçık'ın 'Türkiye'de ayrışma var diye bir tartışma var. Siz bu konuyu nasıl bakıyorsunuz?' sorusu üzerine iktidar çevrelerini aratmayan sözler kullandı.

İdiz, 'Hayatım boyunca doğru gelmeyen şeyi açıkça söylerim. Şimdi bu iktidar kaç yıldır işbaşında, toplumu ayrıştırıyor diye şikayet eden laik kesim başlattı ayrıştırmayı' dedi.

'ÇIPLAKLARDAN FENALIK GELDİ'

İdiz, 'Sosyal medya ortamını nasıl buluyorsunuz peki? Sizin eleştirileriniz var mı?' sorusu üzerine de şu ifadeleri kullanmaktan geri durmadı:
'Her dakika çıplak kadın görmekten bana fenalık geldi. Sadece sosyal medyada değil, sokakta da öyle... Artık donla, sütyenle dolaşıyorlar. Türkiye muhafazakarlaşıyor deniyor ama yok öyle bir şey. 'Yok İran gibi olacağız yok Afganistan gibi olacağız' diyenler var ama bu gerçeği yansıtmıyor.'

Foto Galeri Videolar Son Dakika Haberler Video Kategori Foto Kategori Vehaber İletişim Künye Şikayet Menü