O isimlerden 3. köprü klibi!

Yapımında çok sayıda ağacın kesilmesi ve hayvanların yaşamını yitirmesi nedeniyle tepki gören 3. Köprü'nün klibinde bazı şarkıcı ve oyuncular yer aldı.
3. köprü, 3. köprü klip, erkan petekkaya, ümit besen, mustafa ceceli, hande yener, orhan gencebay, zara, yavuz bingöl, kıraç, emir berke zincidi, rafet el roman, berksan, ferhat göçer, nükhet duru, cengiz kurtoğlu, zerrin öze,O isimlerden 3. köprü klibi!
2020-08-11 06:40:55   Güncelleme: 2021-09-05 00:13:37    

Klipte  "Büyüyoruz. Her şey insan için, her şey Türkiye için diyerek. Her geçen gün adım adım büyüyoruz. Şimdi tarihi bir heyecanın arifesindeyiz. Dünyaya bir kez daha imzamızı atıyor, mührümüzü vuruyoruz. Üzerinde raylı sistem olan, dünyanın en uzun asma köprüsüyle iki kıtayı birbirine bağlıyoruz. Kıtaları, kültürleri... Dev bir eser daha sunuyoruz dünyaya. Bu bizim başarımız ve gurur duyuyoruz. Gurur duyuyoruz" ifadeleri kullanıldı.

 

Yer alan isimler ise şöyle; Erkan Petekkaya, Ümit Besen, Mustafa Ceceli, Hande Yener, Orhan Gencebay, Zara, Yavuz Bingöl, Kıraç, Emir Berke Zincidi, Rafet El Roman, Berksan, Ferhat Göçer, Nükhet Duru, Cengiz Kurtoğlu, Zerrin Özer, Tan Taşçı, Fettah Can ve Kutsi.

İŞTE O KLİP