facebook twitter whatsapp

Oryantal Didem: Para takarken göğüslerime dokunmaya çalışanların tacizine uğradım

Ünlü oryantal Didem Kınalı, sahnede tacize uğradığını söyledi. Kınalı, 'Para takarken göğüslerime dokunmaya çalıştılar' ifadesini kullandı.
Oryantal Didem: Para takarken göğüslerime dokunmaya çalışanların tacizine uğradım
2022-08-20 05:39:21   Güncelleme: 2023-05-12 07:32:55    

Didem Kınalı Videoları

Oryantal Didem' olarak adını tüm Türkiye'ye duyuran Didem Kınalı, önceki akşam Cihangir'de görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden Kınalı, sahnede yaşadığı zorluklardan, kıyafet tercihlerinden ve rapçi Murda'ya olan kırgınlığından bahsetti.

Sahnede yaşadığı zorluklardan bahseden Didem Kınalı, 'Sahneye geç çıktığımda müşteriler leblebi atardı. Leblebiyi geçtim çoğu kez sahnede tacize uğradım. Para takarken göğüslerime dokunmaya çalışanlar oluyordu. Kulise gelen lüks hediyeler ve yemek davetlerinden hiç bahsetmiyorum bile' ifadelerini kullandı.

Gülşen'in hedef gösterilen sahne kostümlerine de değinen Didem Kınalı, kendisini çok beğendiğini ve yaptığı hareketleri doğru bulduğunu belirtti. Kınalı, 'Yasaklar çözüm olmaz. Hem moda dediğimiz şey değişkendir. Moda çıplaklıksa eğer ona uymak istemem. Bedenime ne uyuyorsa onu giyerim' dedi.

Didem Kınalı, rapçi Murda'nın sahnede kendisine para atan hayranına 'Ben dansöz müyüm de para takıyorsun' açıklamasının sorulması üzerine ise 'Dansöz kelimesi aşağılayıcı bir ifade olarak kullanıldığı için kırıldım' şeklinde konuştu.

Vehaber Menu
oryantal oryantal didem kınalı didem kınalı