TGB İzmir il binasında dinleme cihazı bulundu

Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde bulunan Türkiye Gençlik Birliği (TGB) İzmir il binasında dinleme cihazı bulundu. Yapılan tadilat sırasında prizin içine yerleştirilmiş bir dinleme cihazı olduğu ortaya çıktı.
TGB İzmir il binasında dinleme cihazı bulundu
2022-07-16 16:47:31   Güncelleme: 2022-07-16 16:47:31    

TGB İzmir İl Başkanı İkra Göksu Nacar, prizin içine yerleştirilen dinleme cihazı ile ilgili basın açıklaması gerçekleştirdi.

Açıklamanın tamamı şöyle:

'TGB İzmir il binamızı tadilata almıştık. Elektrik tesisatı da yenileniyordu. Prizler kontrol edilirken il başkanlığı odasında bulunan prizlerden birinin içinde dinleme cihazı olduğunu düşündüğümüz bir cihaz tespit ettik. Fotoğrafını genel merkezimize ve avukatlarımıza gönderdik.
Bunun bir dinleme cihazı olduğundan emin olunca emniyet güçlerimize bilgi verdik.


‘Üniversiteleri PKK ve FETÖ elemanlarından temizledik’

TGB, Türkiye'nin en büyük gençlik örgütüdür. 2006 yılından bugüne ABD emperyalizminin hedefindeyiz. FETÖ'nün Ergenekon tertibinde de hedef alındık. Türk gençliği olarak üniversitelerde PKK ve FETÖ'nün yuvalanmasına izin vermedik. Üniversiteleri PKK ve FETÖ elemanlarından temizledik. TGB varsa Türkiye'nin geleceği güvendedir.

‘Bu bir FETÖ taktiği, NATO tertibi'

Bunlar FETÖ taktiği, NATO tertipleridir. TGB'yi gizlice dinlemek, cihazlar yerleştirmek Türk gençliğinden korkan, korkak ve acizlerin işidir. Konunun takipçisi olacağız.'

Vehaber Menu
Sürat Kargo şubedeki kargoyu 5 gündür teslim etmedi Sürat Kargo Avcılar Denizköşkler şubesindeki kargo 5 gündür tüketiciye teslim edilmedi. Avcılar Belediyesi'nde grev kararı Avcılar'da Belediye-İş Sendikası ile Avcılar Belediyesi arasında 85 günden bu yana süren toplu iş sözleşmesi görüşmeleri olumsuzlukla sonuçlanınca işyerine grev kararı asıldı. İstanbul Boğazı'nda tekneden ateş açan iki kadın gözaltına alındı İstanbul Boğazı'nda bir tekneden tabancayla ateş ederken görüntüleri sosyal medya üzerinde yayınlanan iki kadın yakalanıp adliyeye sevk edildi. Kurusıkı silahın ve ateş edilen teknenin sahibi ise savcılık talimatıyla serbest bırakıldı. Sedat Peker’in eşi Özge Peker: Sabırlı olun, iyi şeyler bir anda olmuyor Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in eşi Özge Peker, "Sabırlı olun, iyi şeyler bir anda olmuyor. Beklediğine deyeceğini zaman size ansızın gösterecektir" dedi. İran'daki protestolar: 'Sesimizi kesmezsek, bize tecavüz edeceklerini söylediler' Geçen hafta başkent Tahran'ın merkezinde gözaltına alınan 51 yaşındaki Meryem, İran güvenlik güçlerinin kendisini ele geçirdiği anı böyle anlatıyor. 4 yıldır çözülemeyen cinayet, canlı yayında itiraf edildi! Show TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında bir cinayet daha çözüldü. 4 yıldır aydınlatılamayan Mustafa Kut cinayetini, Ersin Çetinkaya canlı yayında itiraf etti. Çetinkaya'ya stüdyodaki canlı yayında güvenlik güçleri operasyon düzenledi. İstanbul'daki etkinliğe davet edilen Haluk Levent yanlışlıkla Adana'ya gitti Sanatçı Haluk Levent, Adana Valisi Süleyman Elban tarafından İstanbul'daki Adana Lezzet Günleri'ne davet edildi. Levent, Adana’ya çağırıldığını düşünerek yanlışlıkla Adana’ya gitti. Öztunç: Oylarınız düştükçe deliriyorsunuz, acziyete düşüyorsunuz; ağzınız bozuluyor, küfür ediyorsunuz CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, AKP Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç’in “Bugün karşımızdakiler bocalayıp duruyorlar. Bir ayakları İngiltere Büyükelçisi’yle beraber, bir ayakları Kandil’de, bir ayakları Washington’da, bir ayakları bilmem nerede” sözlerine yönelik olarak, “Oylarınız düştükçe deliriyorsunuz, acziyete düşüyorsunuz. Ağzınız bozuluyor, küfür ediyorsunuz. Hakaretlerini, Millet İttifakı adına misliyle sana iade ediyorum. Mikrop saçan konuşmandan sonra seni alkışlayan Kahramanmaraş Valisi’ne de sesleniyorum. Devletin valisi ol, tetikçi olma” diye konuştu. Anne ve 3 yaşındaki kızı, ormanda tabancayla öldürülmüş olarak bulundu Adana'nın merkez Sarıçam ilçesindeki ormanlık alanda, 23 yaşındaki kadın ve 3 yaşındaki kızı tabancayla öldürülmüş halde bulundu. Drift festivalindeki dansa belediye başkanından sert tepki: 'Hesabını sormazsam namerdim' Antalya'nın Demre ilçesinde düzenlenen 1. Demre Drift ve Tuning Fest'te bir kadının araçların üzerine çıkarak 'müstehcen' dans etmesi tepkileri beraberinde getirdi. Belediye başkanıysa, ''Bu görüntüyü ben doğru bulmuyorum. İzin de vermem, yapanın da hesabını sormazsam namerdim” dedi.